Sportur zwycięzki w straciu z Dębicą
Utworzono: 2015-11-15 21:00:35 - Autor: Marcin Kisała

Drużyna Sportur Team Gmina Łańcut rozpoczęła rundę rewanżową meczem z ekipą Kępy Dębica.

RELACJA PANA MARCINA KISAŁY:

Sportur Team Gmina Łańcut - UKS Kępa Dębica 3:0 (25:14, 25:13, 25:19)

Drużyna Sportur Team Gmina Łańcut rozpoczęła rundę rewanżową meczem z ekipą Kępy Dębica. Do piątego meczu sezonu przystąpiliśmy w mocno zmienionym składzie. Zmiany zaszły niemal na każdej pozycji. Od samego początku udało nam się narzucić swoje warunki gry. Systematycznie powiększaliśmy przewagę korzystając z błędów przeciwnika, naszych obron i skutecznych kontr. Debiutujący na pozycji przyjmującego Hubert Trojnar, atakujący Jan Jucha oraz rozgrywający Marcin Bujak rozmontowywali raz po raz obronę przeciwnika. Set pierwszy bez większych problemów wygrywamy 25:14. Drugi set rozpoczęliśmy bez zmian w składzie i ponownie szybko uzyskaliśmy przewagę wykorzystując dobre rozegrania Marcina Bujaka i kąśliwe zagrywki Pawła Bema. Set bezproblemowo wygraliśmy 25:13. W trzecim i jak się okazało ostatnim secie dokonaliśmy w składzie kilku zmian, warto odnotować debiut na pozycji atakującego naszego najmłodszego zawodnika Huberta Falgra, któremu w chwilę po wejściu tuż przed końcem seta po ładnym ataku po prostej udało się zapunktować. Mecz zakończył potężnym atakiem z lewego skrzydła Hubert Trojnar. Po raz pierwszy w sezonie odnieśliśmy zwycięstwo za 3 punkty, dzięki któremu wciąż liczymy się w walce o rundę play-off. Punkty: Jan Jucha 12, Paweł Bem 10, Hubert Trojnar 9, Michał Skawiński 7, Marcin Magryś 5, Marcin Bujak 3, Przemysław Bednarski 1, Hubert Trojnar 1