Pierwsza porażka kadetek z Mielca
W sobotę pierwszej porażki i to na własnej hali doznały kadetki UKS SMS Szóstki Mielec .
Pogromcą siatkarek z Mielca był Developres V LO Rzeszów. Rzeszowianki w 3 setach rozprawiły się z Mielczankami . Wyrównana walka była tylko pod koniec drugiego i w trzecim secie. Set pierwszy to zdecydowana przewaga Rzeszowianek, mielecki zespół niczym nie przypominał zespołu z poprzednich występów w lidze. Mamy nadzieję, że to chwilowy kryzys , gdyż w tej chwili toczą się najważniejsze mecze i nie można sobie pozwolić na kolejne porażki.
UKS SMS Szóstka Mielec - Developres V LO Rzeszów 0:3 (14:24, 19:25, 20:25)
UKS SMS Szóstka Mielec: K.Daniluk, Agnieszka Konieczny, Małgorzata Konieczny,A.Krycka, W. Kuras, A.Piękoś, J.Koza (libero) oraz J.Nakonieczna, Z.Cetnar (libero), A.Zawiło, M.Adamska
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |