Oldboy’e z Podkarpacia wicemistrzami Polski!
Utworzono: 2015-06-22 14:48:24 - Autor: Patryk Polek

W ubiegły weekend, w Drzonkowie, rozegrane zostały kolejne już mistrzostwa Polski oldboy’ów. W kategorii +45 znakomite, drugie miejsce zajęła ekipa REST Rzeszów, która uległa tylko drużynie XXL Warszawa.

W trakcie ORLEN XX mistrzostw Polski Old Boy’ów imienia Wojciecha Zielińskiego zagrało 545 zawodników z 51 drużyn. W trakcie trzech dni zmagań było wiele sportowych emocji, a wszyscy zawodnicy podkreślali, że organizacja była na najwyższym światowym poziomie. Podkarpacie reprezentowane było przez drużynę w kategorii +45 – REST Rzeszów. Nasza ekipa przez turniej przeszła jak burza i w finale zmierzyła się ze stołecznym zespołem – XXL Warszawa. Ostatecznie zawodnicy z Podkarpacia musieli uznać wyższość warszawian i sklasyfikowani zostali na drugim miejscu. Wicemistrzostwo Polski jest jednak wspaniałym wynikiem i z pewnością każdy z zawodników może być usatysfakcjonowany z zajętego miejsca. W dodatku dwóch graczy REST zostało wyróżnionych indywidualnie. Bogusław Kędzior zgarnął nagrodę dla najlepszego rozgrywającego turnieju w kategorii +45, zaś Jerzego Łabę wybrano najlepszym blokującym.