Mieleckie "Gran Derbi" dla Szóstki I
Ruszyła runda rewanżowa i wielkie mieleckie "Gran Derbi" w XI weekendzie zmagań na siatkarskich parkietach w lidze Młodziczek
Zespół trenera Zbigniewa Modrasa UKS SMS "Szóstka " Mielec I, porządnie i solidnie odrobił zadanie domowe i po zaciętym i stojącym na wysokim poziomie meczu wygrał po zaciętej walce z liderem UKS SMS "Szóstka" Mielec II 2-1 (18-25, 25-20, 15-13). Po udanym rewanżu ze strony starszych koleżanek były okrzyki radości i zadowolenia oraz łzy goryczy porażki zawodniczek trenera Łukasza Dołowackiego. Obaj trenerzy podkreślali jednak wysoki poziomu meczu, podziękowali swoim podopiecznym za włożony trud i wysiłek. W meczach rówieśniczkami z Czudca oba mieleckie zespoły nie dały szans przeciwnikowi pokonując ich dwukrotnie 2-0.
Trener Łukasz Dołowacki , boryka się z problemami kadrowymi u którego w zespole z różnych względów nie mogły wystąpić Ariana Mazur, Lidia Żelazko (kontuzja) oraz Aleksandra Kędra , ma on jednak nadzieję, że wszystko co złe, jego drużyna ma już za sobą i będą mogli w spokoju trenować i dokończyć z dobrym wynikiem rundę rewanżową.
Po raz kolejny uczennice klasy VI Szkoły Podstawowej nr 6 Martyna Jamróz, Aleksandra Gołąb w zespole Ł. Dołowackiego oraz u trenera Zbigniewa Modrasa Patrycja Wilk i Nadia Radoń mogły zaprezentować swoje umiejętności w rozgrywkach młodziczek.
UKS SMS Szóstka I: Z.Barbara, K.Binek, O.Dragan, M.Kania, M.Smolicka, A.Tabor, A.Wrońska (libero) ,L.Leydet, W.Ochab, Z.Sankowska, P.Wilk, N.Radoń
trener Zbigniew Modras
UKS SMS Szóstka Mielec II : K.Salach, L.Duszkiewicz, L.Działowska, J.Bogdan, W. Nycek, J.Turczyn, K.Chrabąszcz, M.Jamróz, A.Gołąb, trener Łukasz Dołowacki
UKS SMS Szóstka Mielec II - UKS SMS Szóstka Mielec 1:2 (25:18, 20:25, 13:15)
UKS SMS Szóstka Mielec - MUKS Olimp Czudec 2:0 (25:7, 25:12, )
UKS SMS Szóstka Mielec II - MUKS Olimp Czudec 2:0 (25:12, 25:14)
Lp. | Zespół | pkt |
---|---|---|
1 | MKS Paradiso Łańcut | 41 |
2 | SST Mark-Bud Lubcza Racławówka | 32 |
3 | AZS UR Developres II Rzeszów | 27 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów | 24 |
5 | UKS MOSiR Jasło | 20 |
6 | TS Sanoczanka Sanok | 14 |
7 | UKS 15 Przemyśl | 6 |
8 | TSV Sanok | 4 |
1 | LKS Głogovia Głogów Młp. | 33 |
2 | AlterEco Maj-Bud Bystrzaki Gmina Iwierzyce | 30 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 25 |
4 | SST Lubcza Racławówka | 18 |
5 | AKS ORKAN Nisko | 10 |
6 | KU AZS UR | 7 |
7 | TKF Anilana Rakszawa II | 3 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 12 |
2 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 9 |
3 | SMS Stal Mielec | 9 |
4 | KPS Nowa Dęba | 6 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno | 16 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 14 |
3 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
4 | AOZ Rzeszów | 10 |
5 | TS Sanoczanka Sanok | 8 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 2 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 1 |
4 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 2 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów II | 1 |
1 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 2 |
2 | Karpaty MOSiR Krosno | 1 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 18 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów I | 14 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno II | 12 |
5 | UKS 15 Przemyśl | 12 |
6 | AOZ Rzeszów | 10 |
1 | AKS V LO Rzeszów I | 28 |
2 | LTS Feniks Leżajsk | 24 |
3 | AKS V LO Rzeszów II | 24 |
4 | Karpaty MOSiR Krosno | 22 |
5 | UKS Dębowiec | 21 |
6 | TSV Sanok | 19 |
7 | KS Błękitni Ropczyce | 16 |
8 | AOZ Rzeszów | 14 |
1 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola | 16 |
2 | KPS Nowa Dęba I | 15 |
3 | CES VEGA MOSiR Stalowa Wola/UKS Zaleszany | 14 |
4 | KS Wisłoka Dębica III | 13 |
5 | Stowarzyszenie ULKS Niedźwiada | 12 |
6 | SMS Stal Mielec | 11 |
7 | KS Wisłoka Dębica I | 10 |
8 | KPS Nowa Dęba II | 9 |
9 | KS Wisłoka Dębica II | 8 |
1 | UKS 15 Przemyśl I | 15 |
2 | MKS V LO Developres Rzeszów | 15 |
3 | MKS Paradiso Łańcut I | 13 |
4 | MUKS Sparta Rzeszów I | 13 |
5 | RKS Bolesław Rzeszów | 12 |
6 | MKS Paradiso Łańcut II | 11 |
7 | UKS 15 Przemyśl II | 11 |
8 | MUKS Sparta Rzeszów II | 10 |
9 | LKS Łęk Ostrów | 8 |
1 | Karpaty MOSiR Krosno I | 16 |
2 | UKS MOSiR Dukla | 14 |
3 | Karpaty MOSiR Krosno II | 14 |
4 | TSV Sanok I | 14 |
5 | UKS SAN Lesko | 12 |
6 | UKS MOSiR Jasło | 11 |
7 | UKS Dębowiec | 10 |
8 | AOZ Rzeszów | 9 |
9 | TSV Sanok II | 8 |