Mecz na szczycie w Podkarpackiej Lidze Młodzików
Utworzono: 2015-11-18 09:31:44 - Autor: Marcin Rąpała

Starcie na szczycie w lidze młodzików. AKS V LO Rzeszów nadal niepokonany!

W dniu 15.12.2015 w Gimnazjum nr 2 im. Jana Pawła II w Stalowej Woli odbyły się mecze Podkarpackiej Ligii Młodzików. UKS 2 podejmował lidera rozgrywek zespół AKS V LO Rzeszów oraz zajmującą III miejsce w tabeli drugą drużynę AKS V LO Rzeszów II.

Mecz pomiędzy liderem a vice liderem UKS 2 Stalowa Wola zakończył się wynikiem 2-0 (18,10) dla AKS-u. Choć wynik wskazuje na łatwe zwycięstwo Rzeszowa, to jednak w I-szym secie UKS 2 postawiła się liderowi i momentami nawet prowadziła (11-9). AKS V LO w końcówce jednak wyprowadził parę zabójczych kontr, wzmocnił zagrywkę i seta spokojnie rozstrzygnął na swoją korzyść. Drugi set bez historii, Rzeszów kontrolował sytuacje przez cały czas, nie pozwalając rozwinąć skrzydeł zawodnikom UKS.

wszystkie mecze z dnia 15.12.2015 Stalowa Wola:

UKS 2 Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów 0 - 2 (-18, -10)
AKS V LO Rzeszów - AKS V LO Rzeszów II 2 - 0 (19,15)
UKS 2 Stalowa Wola - AKS V LO Rzeszów II 2 - 0 (20, 15)

dzięki zwycięstwu nad AKS V LO Rzeszów II zespół UKS 2 Stalowa Wola utrzymał pozycję vice lidera rozgrywek młodzików !

UKS 2 wystąpił w składzie: Przydatek(kapitan), Rąpała, Buczek, Smogór, Oczak, Szabat, Surma (libero) oraz Wójcik, Bąk, Jarosz,

Następne mecze odbędą się w dniu 29.11.2015 w Gimnazjum nr 2 w Stalowej Woli, UKS 2 podejmować będzie III i IV zespół AKS V LO Rzeszów. EMOCJE GWARANTOWANE ! ZAPRASZAMY WSZYSTKICH KIBICÓW ! WSTĘP WOLNY !!!