Liga Kadetek:Szóstka wygrywa w Jaśle
Utworzono: 2016-01-19 13:58:05 - Autor: AW

Kolejny wygrany mecz mają na swoim koncie kadetki Szóstki Mielec , które w wyjazdowym spotkaniu pokonały zespół UKS MOSiR Jasło 3:1

Mecz w Jaśle miał bardzo dziwny, ale szczęśliwy przebieg dla naszej drużyny. Mielczanki przegrywały   dość wysoko w pierwszym i drugim secie , jednak pierwszego seta udało im się wygrać, drugiego niestety nie. Trzeci set to tak,  jakby na parkiecie pojawiła się inna drużyna  UKS SMS Szóstka. Mielczanki od początku narzuciły swój styl gry, dobrze prowadziła grę Joanna Nakonieczna, skuteczne ataki oraz punktowe bloki pozostałych dziewczyn przypieczętowały zwycięstwo  zespołu z Mielca w tym secie do 13. Czwarta i  ostatnim partia spotkania to dominacja zespołu Szóstki i w efekcie wygrana do 15.  Do Jasła przyjechała również kontuzjowana Kaja Daniluk , dla której  chęć bycia z zespołem była silniejsza od urazu :)