Juniorki Szóstki pokonują drużynę San Pajda Jarosław
Utworzono: 2016-01-12 09:49:31 - Autor: AW

Obawiał się tego spotkania trener Roman Murdza i ... miał rację .

Jarosławianki to wysoki , dobrze wyszkolony zespół. Mielczanki weszły na parkiet bardzo skoncentrowane , realizowały przedmeczowe założenia  pozwoliły na wygranie dwóch setów. Kto myślał, że trzeci set będzie formalnością, bardzo się pomylił. 28:30 to wynik jakim się zakończył właśnie ten set, ale to nie Mielczanki go wygrały. Pomimo początkowego prowadzenia naszego zespołu 8:11, Jarosławski zespół doprowadził do wyrównania 15:15. Zawodniczki UKS SMS Szóstki Mielec ambitnie walczyły , ale to San Pajda prowadził 21:20, 23:22, by ostatecznie wygrać do 28. Czwarta partia spotkania to za decydowana przewaga zespołu z Jarosławia i w efekcie przegrana Mielczanek do 15. Piąty set zakończył się po walce wygraną Szóstki do 13. Brawa dla dziewczyn za wygraną, i kolejne punkty w ligowej tabeli.

UKS SMS Szóstka Mielec - San Pajda Jarosław 3:2 ( 25:19, 25:17, 28:30, 15:25, 15:13)

Skład UKS SMS Szóstka Mielec: S.Piechota, K.Krzysztofik, K.Żelazko, P.Węgrzyn, G.Fryc, W.Pasierb, J.Kardyś (libero) oraz P.Petrykowska, M.Konieczny, A.Krycka, A.Konieczny