Dziewiąte zwycięstwo Szóstki Mielec
Utworzono: 2015-12-08 13:13:30 - Autor: AW

Juniorki UKS SMS Szóstka wygrały 9 spotkanie z rzędu , tym razem w wyjazdowym meczu pokonały zespół Karpat Krosno

Tak jak w Mielcu, mecz miał jednostronny przebieg. Mielczanki w pierwszych dwóch setach prowadziły  kilkoma punktami ( I set 12:7, 16:9, 22:10, 25:11, II set 9:3 , 17:11, 21:15, 25:17). Początek trzeciego seta należał do zespołu Karpat, jednak od stanu 8:8 zaczęła zaznaczać się przewaga mieleckiej Szóstki, by po chwili na tablicy widniał wynik 18:13 dla Mielca. Set zakończył się wynikiem 25:16 dla Mielca i cały mecz 3:0 (11, 17, 16). Trener Roman Murdza tak rotował składem, by każda z zawodniczek rozegrała po dwa sety.